Het Team

Groepen/functie

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Instroomgroep 0 Karin Karin Lieke Karin Lieke

1/2 A

Ineke

Ineke

Maaike W.

Maaike W.

Maaike W.

1/2 B

Marike 

Marike

Marike 

Marike 

Marike 

1/2 C

Merel

Merel

Merel

Ineke

Ineke

1/2 D

Nanette

Nanette

Sanne

Nanette

Nanette

3a

Mart 

Mart 

Mart 

Mart 

Mart 

3b

Helga 

Helga

Helga

Marrit

Helga

4a Lieke  Lieke Karin Karin Karin

4b

Tess 

Tess

Marrit

Tess

Tess

5

Marjolein

Marjolein

Marjolein

Marjolein

Marjolein

5/6

Prudence

Prudence

Prudence

Prudence

Prudence

6 Willemijn Willemijn Mirjam Willemijn Willemijn
7 Marije T. Marije T. Marije T. Marije T. Marije T.

8

Manon 

Manon

Manon

Manon

Manon

Intern begeleider bovenbouw

 

Esther 

 

Esther

Esther 

Intern begeleider 
onderbouw
       Petra  

Administratie

 

 

 

Marjan  

 

Vakleerkracht gym    Tyke Tyka Tyka  

Conciërge

Rob

Rob 

 

 

Rob

Onderwijsassistent     Maaike V Maaike V Maaike V
Directie
Marije S. Marije S. Marije S. Marije S.  

 Hieronder vindt u de namen en mailadressen van het team van Villa Vrolik. 

Esther Vonk | evonk@villavrolik.nl | Intern begeleider bovenbouw
Helga Egels | hegels@villavrolik.nl | Groep 3b
Ilma Futselaar | ifutselaar@villavrolik.nl | Intern begeleider 
Ineke Lam | ilam@villavrolik.nl | Groep 1/2a en 1/2c  
Karin Bergman | kbergman@villavrolik.nl | Groep 4a
Karin Bosch | kbosch@villavrolik.nl | Groep 1/2d
Lieke Boots | lboots@villavrolik.nl | Groep 4a en groep 6  
Maaike Wubbels | mwubbels@villavrolik.nl | Groep 1/2a   
Manon Geerlings | mgeerlings@villavrolik.nl | Groep 8 
Marije Broerze | mbroerze@villavrolik.nl | schakelklas
 Marike Grijpink | mgrijpink@villavrolik.nl | Groep 1/2b   
Marjan Ocon | administratie@villavrolik.nl | Administratie
Marjolein Tuinhout | mtuinhout@villavrolik.nl | Groep 5 
Marije Tazelaar | mtazelaar@villavrolik.nl | Groep 7
Marije Stam | directie@villavrolik.nl | Directie 
Mart Lucassen | mlucassen@villavrolik.nl | Groep 3a
Marrit Koopman | mkoopman@villavrolik.nl | roulerend leerkracht   
Merel Wels | mwels@villavrolik.nl | Groep 1/2d   
Mirjam Scholten | mscholten@villavrolik.nl | groep 6
Nanette Heutinck | nheutinck@villavrolik.nl | Groep 1/2d
Petra van de Kraats | pvandekraats@villavrolik.nl | Interne begeleider onderbouw 
Prudence Casander | pcasander@villavrolik.nl | Groep 5/6 
Rob Blaauw | rblaauw@villavrolik.nl | Conciërge
Sanne de Groot | sdegroot@villavrolik.nl | Groep 1/2d
Susanne Arkema | sarkema@villavrolik.nl | roulerend leerkracht
Tess de Jong | tdejong@villavrolik.nl | Groep 4b  
Tyka Uijting | tuijting@villavrolik.nl | vakleerkracht Gym en pedagogisch medewerker
Willemijn Thijssing | wthijssing@villavrolik.nl | Groep 6 

Peuterspeelzaal

De peuterspeelzaal is open van maandag t/m vrijdag, behalve op woensdag. Diana, Nathalie en Nicolette zijn de hele week gezamenlijk aanwezig en hebben, onder leiding van Eline Teterissa, de verantwoordelijkheid over de peutergroep.

BSO

De BSO is verdeeld in 5 groepen. Samen dragen zij, onder leiding van Eline Teterissa, zorg voor de voor- en naschoolse opvang. 

De Zangers: Sanne, Femke, Daniel en Lars 
De Bassisten/Gitaristen: Daniel, Chris, Diana, Jessy en Corrine 
De Pianisten: Aiko en Anna  
De Violisten: Tineke en Matthijs 
De Drummers: Tanja en Tyka  

Eline Teterissa is maandag t/m vrijdag werkzaam op het IKC, zij wordt in haar management taken ondersteund door Niels de Boer.

Samenwerkende partijen