Het Team

Groepen/functie

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

1/2 A

Ineke

Ineke

Ineke 

Ineke 

Ineke

1/2 B

Marike 

Marike

Marike 

Marike 

Marike 

1/2 C

Sophie 

Sophie 

Sophie 

Sophie 

Sophie 

1/2 D

Nanette

Nanette

Merel

Merel

Merel 

3a

Mart 

Mart 

Mart 

Mart 

Mart 

3b

Helga 

Helga

Helga

Maaike

Maaike

4

Tess 

Tess

Maaike

Tess

Tess

4/5

Marjolein

Marjolein

Marjolein

Marjolein

Marjolein

5

Lieke

Willemijn

Willemijn

Willemijn

Willemijn

6 Prudence  Prudence Prudence Prudence Prudence
7 Marije  Marije Marije Marije Marije

8

Manon 

Manon

Manon

Manon

Manon

Intern begeleider

 

Esther 

 

Esther

Esther 

Administratie

 

 

 

Marjan  

 

Conciërge

 

 

Rob

 

 

Directie
Mayke  Mayke    Mayke Mayke   

Hieronder vindt u de namen en mailadressen van het team van Villa Vrolik. 

Esther Vonk | evonk@villavrolik.nl | Intern begeleider 
Helga Egels | hegels@villavrolik.nl | Groep 3b
Ineke Lam | ilam@villavrolik.nl | Groep 1/2 A 
Lieke Boots | lboots@villavrolik.nl | Groep 5 
Maaike Wubbels | mwubbels@villavrolik.nl | Groep 3B en groep 4  
Manon Geerlings | mgeerlings@villavrolik.nl | Groep 8 
Marike Grijpink | mgrijpink@villavrolik.nl | Groep 1/2 B 
Marjan Ocon | administratie@villavrolik.nl | Administratie
Marjolein Tuinhout | mtuinhout@villavrolik.nl | Groep 4/5 
Marije Tazelaar | mtazelaar@villavrolik.nl | Groep 7
Mart Lucassen | mlucassen@villavrolik.nl | Groep 3A
Mayke Hemmelder | directie@villavrolik.nl | Directie     
Merel Wels | mwels@villavrolik.nl | Groep 1/2 D 
Nanette Heutinck | nheutinck@villavrolik.nl | Groep 1/2 D  
Nikky Warnaar | nwarnaar@villavrolik.nl | Onderwijsassistent / Leesondersteuning
Prudence Casander | pcasander@villavrolik.nl | Groep 6 
Rob Blaauw | rblaauw@villavrolik.nl | Conciërge
Sophie Gieskes | sgieskes@villavrolik.nl | Groep 1/2 C
Susanne Arkema | sarkema@villavrolik.nl | roulerend leerkracht
Tess de Jong | tdejong@villavrolik.nl | Groep 4  
Tyka Uijting | tuijting@villavrolik.nl | vakleerkracht Gym en pedagogisch medewerker
Willemijn Thijssing | wthijssing@villavrolik.nl | Groep 5 

Peuterspeelzaal

De peuterspeelzaal is open van maandag t/m vrijdag, behalve op woensdag. Nathalie en Nicolette zijn de hele week gezamenlijk aanwezig en hebben, onder leiding van Eline Teterissa, de verantwoordelijkheid over de peutergroep.

BSO

De BSO is verdeeld in 5 groepen. Samen dragen zij, onder leiding van Eline Teterissa, zorg voor de voor- en naschoolse opvang. 

De Zangers: Sanne, Femke en Marijke 
De Bassisten/Gitaristen: Marjan, Anna en Corine 
De Pianisten: Aiko en Tineke  
De Violisten: Lars en Tyka 
De Drummers: Ines en Tanja  

Eline Teterissa is maandag t/m vrijdag werkzaam op het IKC, zij wordt in haar management taken ondersteund door Niels de Boer.

Samenwerkende partijen